Digiturk S Sport Ve Pes Dedirten Nokta

Talat Talat3 hafta önce

Önce, geçen sene hiçbir açıklama yapmadan ve ya hiçbir şekilde tazmin etmeden La Liga yayınını durdurdular... Yine de üyeliğime devam ettim!

Şimdilerde, Türkiye'de futbol yayıncılığından sorumlu mercilerle aralarından anlaşmazlıklar sebebiyle, Türkiye ligini yayınlayıp yayınlayamayacakları, yayınlasalar bile bu hizmeti ne kadar süreyle devam ettirebilecekleri belli değil... Ben de yıllardır üyesi olduğum spor paketinden ayrılıp, "haydi yine İngiltere Ligi'ni, NBA'i ve Formula'yı takip ediyorum" diye düşünerek "Ailenin Yıldızı" isimli paketlerine 1 yıllık taahhüt ile üye oldum...

4 Eylül itibariyle, daha önce La Liga'yı olduğu, önümüzdeki dönemde Türkiye Ligi ile olacağı üzere, S Sport ve dolaysıyla, 2. Paragrafta adı yazan spor organizasyonlarının yayın haklarını da kaybetmişler.

Şimdi bana dönüş yapsalar, "Verdiğiniz taahhüt sebebiyle zaten size Evin Yıldızı paketi fiyatı uyguluyoruz" diye kendilerini haklı çıkarmaya çalışacaklar. Sen bana, S Sport ile verdiğin taahhütleri yerine getiremedikten sonra ne yapayım ben Evin Yıldızı - Ailenin Yıldızı paketlerini? Normal çanak anten yayından ne farkınız kaldı?

En kötüsü, cevabını bile bile soruyorum: 2 yıllık süreçte peş peşe yaptığınız haksızlıkların karşılığını bir şekilde vermeyi planlıyor musunuz yoksa tüm üyelerinizi kaybedip, C*** ile aynı kaderi paylaşana kadar gözlerde ve yayıncılık pazarında küçülmeye gitmeyi mi planlıyorsunuz?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Talat 3 hafta önce

Bu mesajı 2 saat önce göndermiş olmanıza rağmen, belirttiğiniz üzere kayıtlarınızda bulunan e-posta adresime, tarafınızdan herhangi bir bilgi gönderilmedi.

Digiturk Logo Digiturk 3 hafta önce

Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo Digiturk 3 hafta önce

Merhaba Talat P., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler