Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Digiturk S Sport Kanalının Çıkarılmasına Dair Hala Bir Adım Yok!

1.262görüntüleme
Salim
Salim 23 Kasım 2020 17:51

Aboneliğim Ağustos sonunda zamanı gelmeden teklifle yenilendi ve içerik bilgisi bet verildi yaklaşık sözleşme yeniledikten 1 hafta sonra S Sport kanalı yok ve sonraki süreç malum. 1 senelik taahhüt konuşurken, ayarladığınız fiyatın içerisinde S Sport ve diğer kanallar vardı. Özellikle İngiltere Ligi, NBA ve Formula1 vurgusu yaptım ve o şekilde doğruladınız. Sonra halen cevap yok. Fatura bedelimin yeniden düzenlenmesinden tutun en ufak adım atmadınız! Digiturk üyeliğimde S Sport paketimin olmasına rağmen sezon başından beri S Sport kanalını ve İngiltere ligi maçlarını izleyemiyorum.

Ssport ile yapmış olduğunuz sözleşmenizin bitiş tarihinden itibaren ücretlerinin geri ödenmesini talep ediyorum. Herhangi bir cevap ve haksız bir şekilde almış olduğunuz ücretin iadenin yapılmaması durumunda Tüketici Hakem Heyetine başvuracağımı tarafınızı bildiririm. Diğer rekabet kurumları vs olsun şikayetçi olacağım. Çocuk kandırır gibi de burada şikayetlerin altına standart yorumlar atmayın. Ne olduğunun farkındayız ve adım bekliyorum. Hakkımı da yedirmem.

Digiturk Logo
Digiturk23 Kasım 2020 17:51

Merhaba Salim Ç., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk24 Kasım 2020 09:02

Sayın Salim Ç., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Salim
Salim24 Kasım 2020 11:38

Konu ile ilgili bilgilendirme maili iletilmiştir ne demek? Dalga mı geçiyorsunuz? Aldım maili ve aynı hikayeyi tekrar yazmışsınız? Eylem nerede haklarımın giderilmesi, ücret düşürülmesi ya da kanalın ve sözleşmede olan program seçeneklerinin yerine ne sundunuz, ya da ücrette ne değişiklik yaptınız? Tüketici saygınlığının olmadığı bir ülkede mi yayın yapıyorsunuz? Şaka mısınız ne değişti şu an aynı kaldı kanal yok, programlar yok, aynı ücreti alıyorsunuz? Sorunun çözümüne dair adım yok.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler