Digiturk S Sport Kanalı Ve Premier League?

Ahmed Ahmed 1 hafta önce

1- s Sport Kanalı aynı anda sadece 1 İngiltere Premier Ligi Maçını izletmektedir. Bir maç daha TRT spor kanalında izletilmektedir. Diğer maçları izleyebilmemiz için “s Sport Plus” sayfasına gidip paralı üye olmamız gerekiyor. Digiturk üyeliğimi sırf İngiltere ligini izleyebilmem için yaptım ancak maç izletilmiyor. 2- Dün 2020***21 sezonu başladı ve şikayet ettiğim s Sport kanalı 4 veya 5 Eylülden itibaren Digiturk ile yayın yapmıyor!

Yazıklar olsun. S Sport kanalından dolayı, müşterilerinize şeffaf ve dürüst bir şekilde davranmadığınız için üyeliğimi iptal etmeyi planlıyorum. Digiturk üyeliğimi yenilemek için ekibiniz günlerce telefondan ulaşmaya çalıştı ve "Tamam ben BeIn'den memnunum" dediğim için üyeliğimi yenileyip faturalarımı ödüyorum; Ancak bu mağduriyetler artık tahammül edilmeme durumuna geldi.

Maalesef...

Cevaplar

Digiturk Logo Digiturk 23 saat önce

Sayın Ahmed A., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

profile-icon Ahmed 1 hafta önce

Görüşmelerimiz Devam Etmesini söyleyecekseniz lütfen kopyala yapıştır işlemi yapmak için kendilerinizi yormayın; çözüm olmadan hiçbir dönüş yapmanıza gerek yok!

Digiturk Logo Digiturk 1 hafta önce

Merhaba Ahmed A., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yunus 6 gün önce  

    Bende şikayet ettim iptal edeceğim üyeliğimi o kanal gelmezse geri

    • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler