Digiturk S Sport Kanal Anlaşması Yapılmaması Sebebi İle Üyelik İptali

Hilmi Hilmi12 Ekim 10:22

10 küsur yıldır aralıksız olarak Digiturk üyesiyim. Eylül ayı itibari ile 85 numaralı kanal da yayımlanan ssport kanal yayınını alamıyorum. Kanalda önce anlaşma yapmaya çalışıyoruz diye bir bilgi yayımlandı akabinde kanal tamamen silindi. Bu süreçte 3 kere müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşme yaptım. 

Geçen yıl taahhüdümü uzatırken şahsıma NBA, Formula1 ve Premier lig yayınlarının devam edeceği belirtildiği için uzatım yaptım. Neticede sadece süper ligi izlemek için 159 TL vermek istemem. Nihai olarak müşteri hizmetlerindeki kişilerden madem anlaşma olmadı o zaman fiyatları revize edin diyoruz. Yönetimimizin böyle bir kararı yok diyorlar. O zaman üyelik iptal edelim diyorum. Üyelik iptal ettiğinizde taahhütten caydığımız için cayma bedeli alınacak diyor. Yani aba altından sopa gösteriyor. Tabi bu o arkadaşın meselesi değil neticede firması böyle söylüyor. Nihai olarak ben gerekirse o cayma bedelini öderim ama tüketiciye yanlış bilgi vererek ürün satmaktan dolayı mahkemeye gideceğim.  Yani biz 10 küsur yıldır müşteriyiz ama adamların bunlara ihtiyacı yok. 

Cevaplar

Digiturk Logo Digiturk 14 Ekim 14:16

Sayın Hilmi A., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

profile-icon Hilmi 13 Ekim 13:42

Bugün müşteri hizmetleri aradı. S Sport kanalının yayımlanmaması sebebi ile mağduriyetimiz var. Böyle bir durum yok gibi yeni bir kampanyamız var filan devam ediyorlar. Spor izleyicisi olarak yayımda olan kanalların yanında formula1, NBA ve Premier Lig izlemek için taahhüdümü devam ettirdim. Ben tüm ödemelerimi gününde yaptım ama taahhüdünde durmayan firmadır. Bana ve benim gibi kişilere bu yayınların devam edeceğini söyledikleri için üyeliğimize devam ettik. Yeni üye olacak arkadaşlara tavsiyem olmamalarıdır. Olan arkadaşlarından mümkün ise iptal etmeleri ve hukuki haklarını aramalarıdır.

Digiturk Logo Digiturk 12 Ekim 10:22

Merhaba Hilmi A., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler