09 Aralık 2014

Digiturk Reklam Mesajları Gönderiyor

Firmanızdan ve firmanıza bağlı olduğunu düşündüğüm taşeron mağazalardan tanıtım ve kampanya mesajları alıyorum ve bu durum çok rahatsız edici. Firmanız ile ilgili herhangi bir aboneliğim bulunmuyor ve daha öncesinde de olmadı. Açıkçası sürekli gelen mesajlarınızdan sonra da kesinlikle firmanızla hiçbir şekilde ilişiğim olmayacaktır.


Reklam mesajları ile ilgili rahatsızlığımı daha öncesinden firmanızı arayarak bildirmiştim; ancak reklam mesajları daha yoğun gelmeye başladı. Bu duruma bir çözüm bulmanızı rica ediyorum. Gelen reklam mesajlarından bazılarının ekran görüntüleri de ekte gönderiyorum.

Mutlu 266 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi14 Ocak 2015

    Sayın M.Ö.ile 14.01.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Mutlu27 Aralık 2014

    09.12.2014 tarihinde buradan şikayetimi dile getirmiştim, yetmedi sonrasında 18.12.2014 tarihinde firmanızı arayarak şikayetimi yineledim. Ancak şikayetçi olduğum konu halen devam etmekte ve yaptığınız şey kesinlikle tacize giriyor artık. Sürekli reklam mesajlarınıza maruz kalmaktan hiç memnun değilim. Beni bu şekilde rahatsız etmeye hakkınız yok. Firmanıza toplamda 3 kere bu durumla ilgili rahatsızlığımı bildirdim. Firma olarak buna engel mi olamıyorsunuz yoksa şahısların rahatsızlıklarını mı umursamıyorsunuz çok merak ediyorum. Sonraki adım mahkemeye başvurmak olacak sanırım.

  • Digiturk Temsilcisi09 Aralık 2014

    Sayın M.Ö. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön