26 Ekim 2013

Digiturk Receiverı Turksat'a Açmıyor!

Uzun zamandır Digiturk kullanıyorum. 24 ay taahhütlüyüm. 03 Ocak 2013 tarihinde tamamlandı. HD kutu kullanmaya başladım. Bu arada eski kutumu normal bir receiver gibi Turksat yayınlarını alabileceğimi söylediler. DT-5002 serisi kullanmadığım uydu alıcısını başka bir televizyonda Turksat yayınlarını alabilmek amacıyla Digiturk servisine götürdüm. Servis işlemlerin ardından 2 saat sonra kutuyu almamı söyledi.


HD üyeliğim devam ettiğinden kullanmadığım kutuyu Turksat'a Digiturk açılmasına müsaade etmiyormuş. Müşteri temsilcilerine sorunu ilettim servisle tekrar aradık ama bayi servis desteği aynı cevabı verdi. Kutu atıl kullanamıyorum bana üyeliğimi iptal etmem istendi o zaman açılabilirmiş.

Selçuk 173 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk09 Kasım 2013

    Sorunumun çözümü için başka bayi- teknik servise yönlendirildim ancak problemim halen çözülmedi. Müşteri temsilciliği sorun yok diyor ancak teknik servise gittiğimizde digiturk bayi destek bölümü yani ana merkezden sinyal gönderilmesi gereken ve kutumu açacak olan yer sorun yaratıyor. Ya müşteri temsilcileri konuyu bilmiyor veya anlamıyor yada digiturk teknik servis(ana merkez) bu konuda bilgi sahibi değil. Müşteri temsilciliğine telefonda durumu izah ettim sorun gittiğim bayilikler-teknik servisler değil problem digiturk ün merkezi yani açma sinyalini gönderecek yer. Israrla açmıyorlar kutuyu kullanıma kendilerinin de bu konuda yapacakları bir şey yokmuş peki merkezdeki teknik servis yani sinyali gönderecek olan yer bağımsız mı çalışıyor oraya talimat veremiyorlar mı? Problemin çözülmemesi canımı sıkıyor HD kutu satarken başka konuşuyorlar işlem yaparken başka.

  • Digiturk Temsilcisi28 Ekim 2013

    Sayın S.C.ile 28.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön