13 Mayıs 2015

Digitürk Receiverdan Kaynaklanan Teknik Problemi Çözmek İçin Ücretli Servis Gönderilmesi

Receiverdan kaynaklanan teknik problemi çözmek için teknik servis yönlendirip ücretini bize yansıtmaya çalışması, daha önce aynı problemden bir yılda iki evime toplam 7 kere gelen ve şikayetçi olduğumdan 1 kere bile ücret alamayan ama her seferinde aynı numarayı deneyen bir firma. Yine aynısını yaptılar ve artık resmi olarak çalışma başkanlığına resmi şikayetimi de yaptım. 1 ay sonra üyeliklerimizde iptal edeceğim.

Orçun 112 Okunma

Cevaplar

  • Orçun13 Mayıs 2015

    Öncelikle irtibat bilgilerinden ulaşılmadı yalanını lütfen bırakın. Ne cep telefonumdan ne de başka bir yolla iletişime geçilmeye çalışılmamıştır. Öncelikle bu tavrınız bile bu işi geçiştirmek üzere olduğunun göstergesidir. Müşteri hizmetleriniz aradım zaten bu konu ile ilgili olarak ancak adı Halil olan ama soyadını ne hikmetse işine gelmeyince bilgi güvenliğini mazeret gösterip vermeyen şahsiyet bana bu konunun çözümsüz olduğunu bildirmiştir. Lütfen bu konuda çözüme ulaşmak istiyorsanız gerçekten biraz efor sarfetseniz iyi olur. Malum ben çalışma bakanlığına resmi başvurumu yaptım.

  • Digiturk Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Sayın O.B. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön