23 Eylül 2013 #2026629

Digiturk Receiver Arızasında Servis Ücret Alıyor!

Digiturk plus uydu alıcım 7283 hata kodu ile 2-3 dk'da bir reset atmaya başladı. Müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu söyledim, müşteri temsilcisi cihazı fabrika ayarlarına döndürerek bu problemi çözebileceğimizi söyledi ve telefon kesildi.


Tekrar aradığımda çıkan müşteri temsilcisine de aynı şekilde sorunumu aktardım ve servis yönlendireceğini ayrıca da 25 TL servis ücreti ödeyeceğimi belirtti. 2 yıl garantisi olan bir cihaz için ben niçin servis ücreti ödeyeyim? Madem ki cihaz fabrika ayarlarına geri döndürüldüğünde problem çözülüyor niçin bu önerilmiyor da illa ki servisi gelsin de parasını verin çözelim mantığıyla yaklaşılıyor? Müşteri temsilcisinden ve Digiturk'ten şikayetçiyim.

Berkan 2.130 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın B.A.ile 30.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Berkan26 Eylül 2013

    Digitürk müşteri odaklı bir hizmet ve destek vermediği sürece müşteri hizmetlerini tercih etmeyeceğim hatta başka bir dijital platforma bile geçmeyi bile düşünebilirim. Etrafımdaki herkesi de bu konuda uyaracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön