02 Eylül 2013 #1989694

Digiturk Receiver Arızasına Servis Ücret Alıyor!

Digiturk'ten aldığımız kutu bozulunca müşteri hizmetlerini aradım gelip yapmak yada değiştirmek için 25 TL ücret istediler. Pes doğrusu hem bozuk kutuyu bana ver ben uğraştığımla kalayım. Üstüne birde 25 TL para iste. Hangi elektronik firmada garanti süresinde servis ücreti isteniyor ki?Digiturk bence özellikle bozuk kutu veriyor ki 25 TL daha alabilsin.


Bozulmuş kusura bakmayın sizi de mağdur ettik diyeceğine üstüne para istiyorlar. Bizim gibi Digiturk alanlara az bile. Taahhüdüm bittiği an sonlandıracağım.

Banu 57 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın B. O. ' ya irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Banu02 Eylül 2013

    digitürkten aldığımız kutu bozulunca müşteri hizmetlerini aradım gelip yapmak/ya da değiştirmek için 25 tl ücret istediler!Pes doğrusu hem bozuk kutuyu bana ver ben uğraştığımla kalayım üstüne birde 25 tl para iste. Hangi elektronik firmada garanti süresinde servıs ücreti isteniyorki?digitürk bence özellikle bozuk kutu veriyor ki 25 tl daha alabilsin. Bozulmuş kusura bakmayın sizi de mağdur ettik diyeceğine üstüne para istiyorlar. Bizim gibi digiturk alanlara az bile. Taahhutum bittiği an sonlandıracağım ilişkimi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön