07 Nisan 2014

Digiturk Problemli HD Kutu İçin Servis Ücreti Alıyor

Şubat ayı içerisinde Digiturk tarafından bana gönderilen HD kutuyu kullanmaya başladım, ancak kutu kullanımı ile birlikte TV'de belirli dönemlerde pembe ekran oluşmaya ve zaman zamanda kareli görüntüler olmaya başladı.


Digiturk'ü aradığımda servis yönlendireceklerini ve ücret olarakta 25 TL ödemem gerektiğini bildirdiler. Bende kutunun onlara ait olduğunu bana hatalı gelen bir kutu için neden ücret ödemem gerektiğini sordum ve tüm müşterilere benzer kural uygulandığını belirttiler. Benim olmayan bir kutunun değişimi için neden servis ücretini ben ödüyorum bunun bir açıklaması olabilir mi? Servis gelir hata kutu dışı ise ben öderim değil kutudan ise kutu değişir ve onlar ödemeli.

Beyhan 450 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi08 Nisan 2014

    Sayın B.A ile 08.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Beyhan08 Nisan 2014

    Her arandığımızda müsait olabileceğimiz bir hayatımız bulunmuyor. O yüzden birkaç defa ulaşmaya çalışıp sonrasında buna cevap vermek daha doğru olacaktır.

  • Digiturk Temsilcisi08 Nisan 2014

    Sayın B.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön