05 Ekim 2016

Digiturk Play'in Standart Kalitesi Düşük!

Digiturk Play Süper Lig abonesiyim. Allah aşkına biri standart kalitenin bu olamayacağını bu insanlara öğretsin. Bu kadar acımasız olunur mu ya! İnsanların cebinden para çalmak için kalitenin bu kadar aşağı çekilmesi nedir! İnternete bağlı olan her şeyi kapatıyorum; interneti hızını test ediyorum gayet iyi.


HD kalitesinin TV'de kullananlar için yapılması gerektiğini varsayarsak (tabi o da muallak HD alsak halimiz nice olur kim bilir) 15" Laptop ekranında görüntünün hali bu olmaması gerekir; telefondan mı izleyeceğiz biz bu Digiturk Play'i!


Resim Linkleri:
http://hizliresim.com/7AZzy5
Http://hizliresim.com/PQz9O9

Erman 1.378 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi24 Aralık 2016

    Sayın E. Ç. ile 24.12.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Erman19 Aralık 2016

    hiçbir şey düzeldiği yok hala tırt, çamur gibi ekrana bakıyorum, laptop ekranı 14inç, 8mbit internet sağlam ve net bir görüntü için yeter. Sanırım 50x50 çözünürlük falan yayınız, utanınız! Hizmet, kalite sıfır. Tam Türk işi dedirtiyorsunuz. Maalesef adını kirletiyorsunuz. Türk işinin böyle anılmasının da kabahatlisi siz ve sizin gibi sıfır müşteri memnuniyeti politikası güdenler. Artık adınız sadece digi mi olur bein mi olur o adı kirletmeyin en azından.

  • Digiturk Temsilcisi07 Ekim 2016

    Sayın E. Ç. ile 07.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön