24 Mayıs
Yorum Yap
#10476947

Digiturk Para İadesini Hala Yapmadı

Digiturk 15 iş günü içerisinde para iadesi yapması gerekiyordu. Bugün 15. iş günü fakat beni arayıp hala pazartesi ve salı günü yatırılacağını söylediler. Benden hesap özetimi istediler paranın yatırıldığını söylediler. Dekont istedim göndermiyorlar üyeliğimin iptalini istedik ona da yardımcı olmadılar.

Cenk 388 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi01 Haziran

  Sayın C.I ile 01.06..2018 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Cenk31 Mayıs

  Sadece bilgi veriyorlar onu da tam vermiyorlar. Yeter artık makara mı yapıyorsunuz lan siz benimle küfür edecğim artık. Yeter kardeşim ya.

 • Cenk25 Mayıs

  Bilgi verildi ama ne zaman yatıralacağını söylemediler. Haftaya yatar diyorlar. Beni kandırdrınız 15 iş günü içerisinde diye. Ben üyeliğimi iptal etmek istedim. Alttan girdiler üstten çıktılar kabul ettim. Sizin için küçük olabilir ama 350 liraya bir ay mutfak masrafı yapan insanlar var. İlk açıldığından beri kullanıyorum ama bu yenı sistem olmamış iptal ettireceğim.

 • Digiturk Temsilcisi25 Mayıs

  Sayın C.I ile 25.05..2018 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler