21 Kasım 2015

Digiturk Paket Teklifi İçin Tekrar Aramadı!

Yaklaşık 3 senedir üyesi olduğum Digiturk'ü geçtiğimiz ay taahhüdümün bitişi sonrası vermiş oldukları pahalı teklif nedeniyle iptal ettirmiştim. İptal işleminin ardından yasal hakkım olan Ocak ayına kadar Teledünya (Türksat) kanallarını izlemeye devam edebileceğimi ve uydu alıcısını en yakın bayiye götürebileceğimi belirttiler.


Sonrasında Digiturk ile yaptığım telefon görüşmelerinde 1 yıllık şampiyonlar paketi+spor ekstra+ HD kutu paketlerini önce 66 TL, sonrasında 60 TL olarak sundular. Kabul edeceğimi söylediğimde bana gün içerisinde geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bu görüşmeyi 11 Kasım'da yapmıştım. Bugün 20 Kasım ve sabah tekrar aramama rağmen bir gelişme olmadı.

Serkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Serkan30 Kasım 2015

    13.11.2015ten beri bana teklif edilen kampanyalı fiyattan üyeliğimi başlatamadım. Son olarak perşembe günü Büşra hanım tarafından arandım. Tarafıma yapılan teklifi kabul ettim ve bana yarım saat içinde aranacağım söylendi. Karşımdaki yetkiiye telefonumun arandığımda meşgul çalabileceğini, bu durumda 5 dakika içinde tekrar aranmamı rica ettim. Cumartesi günü tekrar aradım çağrı merkezini. Gün içerisinde bana geri dönüş yapılacağı söylendi fakat geri dönüş olmadı. Bugün pazar ve ben yine aradım, ilgili departman vardiya sistemi nedeniyle bugün çalışmıyormuş. 15 gündür Digiturk'ün teklif ettiği fakat bir türlü işlemini yapmadığı paket yüzünden.

  • Serkan27 Kasım 2015

    Digiturk 25.11.2015'te tarafımı arayarak şikayet hakkında İptal Departmanının beni arayacağını söyledi. 26.11.2015'te İptal Departmanı beni arayarak önce bilgi aldı, akabinde teklif yapıp yarım saat içinde geri dönüş yapacağını söyledi. Üzerinden 24 saatten fazla süre geçti, henüz bir geri dönüş yok.

  • Digiturk Temsilcisi25 Kasım 2015

    Sayın A.Z.D ile 25.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön