13 Şubat 2016

Digiturk Paket, Tarife Yanlış Bilgilendirmesi!

4 yıldır abone olduğum Digiturk Şampiyonlar paketi yenilemesi esnasında 40 TL 4 ay sonrasında da 50 TL olan paket 4 ay sonrasında iznim dahili olmadan spor ekstra ve Digiturk giriş paketi olarak ilave ile mevcut faturam 81,99 TL'ye şişirilmiş durumda.


Şahsi iznim olmadan kendi paket pazarlamalarının yapmış olduğu ilave tarifelerle bütçemi aşan bir duruma maruz kalmış bulunmaktayım ve üyelik den dolayı bunu iptal edebilme şansım şu an yok.


Digiturk'ün insanları tamamen telefon tacizi sonrasında bu şekilde de bir uygulama ile zor durumda bırakmasının önüne geçmesi için ilgili kurumlara şikayetlerim olacaktır...

Süleyman 58 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman'ın Teşekkür Mesajı18 Şubat 2016

  Arayan arkadaşlar özellikle hassasiyet ile konuya yaklaşmış olup gerekli özveriyi göstermiştir kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Süleyman18 Şubat 2016

  Evet dgtrk yapmış olduğum şikayete dönüş yapmış olup telefon kayıtlarını inceledikten sonra bulunduğum şikayette haklı olduğumu yapılan ekstraları kesinlikle kabul etmemiş olduğumu belirttiğimi kayıtlarda yer aldığını beyan etmiş ve şahsımı arayan çalışanın rızam dışında bir üyelik yapıldığını kabul edip iademin yapılacağını ve aboneliğin düzeltileceğini belirtmiştir. Arayan arkadaşlar özellikle hassasiyet ile konuya yaklaşmış olup gerekli özveriyi göstermiştir kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Digiturk Temsilcisi17 Şubat 2016

  Sayın S.A. ile 17.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Süleyman13 Şubat 2016

  Genel olarak şikayetleri okuduktan sonra sanırım Digiturk fatura şikayeti sorununu yaşayan tek ben değilmişim. Bir çok şikayetin ana sebebi taahhüt dışı yansıtılmış faturalar ve Digiturk ün bu tüm şikayetlere ilgisiz kalışı ve sadece otomatik aynı mesajın gönderimi. Kesinlik ile kimseye Digiturk kullanmayı tavsiye etmiyorum. Sonradan bir şekilde mağdur ediliyorsunuz ve uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön