01 Ekim 2016 #6570868

Digiturk Onayım Olmadan Üyeliğimi Yeniledi ve Kartımdan Onayım Olmadan Üyelik Bedelini Tahsil Etti!

2016 yılı Mayıs ayında biten Lig TV üyeliğim için 12 Temmuz da yaptığımız görüşmede yetkili bayan kredi kartına 9 taksit yaptırırsam, toplamda 438 TL' ye 12 ay üyelik kampanyası olduğunu söyledi. Bu kampanya onay vererek, toplam ücretin 9 taksitle kredi kartımdan çekilmesi için kart bilgilerimi verdim. Ekstremi incelediğimde; 14/8 tarihinde taksitin haricinde 81,99 TL Digiturk tarafından bir çekim yapıldığını gördüm.


Digiturk ile yaptığım görüşmede; mayıs ayında biten üyeliğimin otomatik yenilendiğini, karşılığında çıkan fatura bedelinin kartımdan tahsil edildiğini söylediler. Benim onayım olmadan üyeliğim otomatik olarak nasıl yenilenir? Kredi kartı bilgilerimi ele geçiren Digiturk yine onayım olmadan nasıl kartımdan tahsilat yapabilir? Bu düpedüz haksızlıktır. Digiturk yetkililerinden onayım olmadan kartımdan çekilen bedelin iadesini istiyorum. Yoksa yasal haklarımı kullanacağım.

Şeref 465 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi01 Ekim 2016

    Sayın Ş. T. ile 01.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön