16 Nisan 2013 #1745283

Digiturk Onayım Olmadan Paket Üyeliği Yapılmış!

13. 04. 2013 saat:12:17 Digitürk arandım ve müsait olmadığımdan cevaplayamadığım. Akabinde eşimi aramışlar. (eşimin iletişim bilgileri bulunmaktadır ama üyelik benim adıma) eşim fiyatlara hakim olmamakla beraber oldu bittiye getirilerek yıllık sinema paketini promosyonlu satmışlar.
Sorun üye sahibinin rızası olmadan bu satış nasıl yapıldığı idi ve telefonda bana net bilgi vermediler. İptal edin dediğimde ise edemeyeceklerini 1 falan kullanmam gerektiğini belirttiler.
Yasal olmayan bu işlem için adli yollara başvuracağım.

Okan 89 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın O.A. ile 18.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Okan17 Nisan 2013

    iptal işlemi yapıldı ama tüm mercilerden şikayet ettikten sonra. ama sanki bir lütuf yapmışlar havasında arandım. tamamen yasal olmayan bu satış işleminden sonra bana insiyatif yapmışlar.(bu söz beni arayan müşteri tem. tarafından sarf edildi kayıtlar dinlene bilir) özetle bu firma lider olduğu için bu şekilde uygulamalar geçmişte de yapmıştır yapmaktadır. sadece dikkat edilerek ve kontrol sizde olarak hizmet alınması gerekmektedir.

  • Digiturk Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın O.A. ile 16.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön