23 Aralık 2014

Digiturk Onayım Dışında Paket Hediye Etti

Digiturk 6 aylık dizi paketi hediye etmiş. Ben izlemediğim için hediye olduğundan bile haberim yok. Hediye paket 6 ay sonra ücretliye geçmiş. Neymiş efendim arayıp iptal etmem gerekiyormuş. Ben bana hediye paket verin demedim. Herhangi bir onayım olmadan paketin hediye olduğu süresi bitiminden sonra iptal olması için aramam gerekiyormuş aramamışım. O sebeple faturama 20 TL gibi bir ilave ücret yansımış.


Yaklaşık 3 aydır bu ücreti ödediğimi kredi kartımda fark ettim. Digiturk müşteri hizmetlerini aradım ve dizi paketini iptal dedim. Biz sizi arayacağız o zaman edebiliriz dediler (1 hafta oldu aramadılar). Faturama yansıtılan parayı geri istiyorum ve dizi paketinin iptalini istiyorum.

Kenan 563 Okunma

Cevaplar

  • Kenan24 Aralık 2014

    Adamlar beni iki dakkada haksız çıkardı. Yok siz şunu dediniz bunu dediniz felan gibi bazı şeyler söylediler. Bende ispat edin dedim. Ses kayıtları istedim. Savcılık kararıyla verilebilir dediler. Neyse sonuç olarak paketlerin hepsini iptal ettirdim. Sadece giriş paketi kaldı. Buradan da hemen gidip bir iptal formu doldurup fax licam. Sonra tamamen kurtuluyorum. Sonra beni aricaklar. Yok uzun süredir abonesiniz, nedne iptal ediyosunuz, yok size bedava kanal verelim vsvvsvsvs. ama yemezler :) Bulaşmayın dijitürk e. Çıkması çok zor çünkü. HA birde yaklaşık 5 yıldır üyeyim yazık yani.

  • Digiturk Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın K.H. ile 24.12.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön