18 Mayıs 2016

Digiturk Nüfus Cüzdansız, İmzasız Kayıt Yapıp İnsanları Yanıltıyor

Yaklaşık 4 ay önce avukat tarafından Digiturk borcumdan dolayı arandım, ancak Digiturk hiçbir zaman kullanmadım, kapısından içeri bile girmişliğim yoktur. Nüfus cüzdanı ve ıslak imzam olmadan birileri benim adıma kayıt yapmış.

Ben bunun imkansız olduğunu, eğer adıma üyelik açıldıysa sözleşme örneklerini ve diğer imzalı nüsha, ve nüfus cüzdan fotokopisini görmek istediğimde 48 saat sonra elinizde dendi, ancak 4 aydır ne bir posta, ne bir mail. Bugün tekrar mesaj aldım avukattan yasal takibim başlamış.

Digitürk'un yaptığı yanıltıcılıktır. Sahte imzayla, nüfuz cüzdansız kayıt açmaktır.
Sözleşme evraklarını göndermemesi, ve müşteri hizmetlerinin konuşma tarzı tam bir fiyaskodur.
Lütfen işini düzgün yapan insanları bünyenizde çalıştırınız. Digiturk gibi bir firmaya bu amatörce / mahalle dükkanı gibi hareketler hiç yakışmamaktadır.

İnci 194 Okunma

Cevaplar

  • İnci27 Mayıs 2016

    Yaklaşık 4 ay önce avukat tarafından Digiturk borcumdan dolayı arandım, ancak Digiturk hiçbir zaman kullanmadım, kapısından içeri bile girmişliğim yoktur. Nüfus cüzdanı ve ıslak imzam olmadan birileri benim adıma kayıt yapmış. Ben bunun imkansız olduğunu, eğer adıma üyelik açıldıysa sözleşme örneklerini ve diğer imzalı nüsha, ve nüfus cüzdan fotokopisini görmek istediğimde 48 saat sonra elinizde dendi, ancak 4 aydır ne bir posta, ne bir mail. Bugün tekrar mesaj aldım avukattan yasal takibim başlamış. Digiturk'un yaptığı yanıltıcılıktır. Sahte imzayla, nüfuz cüzdansız kayıt açmaktır. Sözleşme evraklarını göndermemesi, ve müşteri hizmetlerinin konuşma tarzı tam bir fiyaskodur. Lütfen işini düzgün yapan insanları bünyenizde çalıştırınız. Digiturk gibi bir firmaya bu amatörce / mahalle dükkanı gibi hareketler hiç yakışmamaktadır.

  • İnci26 Mayıs 2016

    Digiturk kayıt numaram isteniyor çağrı merkezinde, yahu ben kullanıcı değilim nasıl verebilirim olmayan numaramı? Lütfen tekrar beni arar mısınız çünkü ben size ulaşamıyorum.

  • Digiturk Temsilcisi19 Mayıs 2016

    Sayın İ.G.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön