29 Mart 2013 #1713474

Digiturk Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıyor!

Firma kampanyaları ile ilgili bilgi vermek için sürekli telefon açıyor. Saat veya gün göz ardı etmeksizin telefon açıp rahatsız ediyorlar. Gün içinde 10 kere meşgule alıyoruz, 11 kere arıyorlar. Cumartesi sabah 8:30'da arıyor. Acaba bu adam uyuyor mu demiyor. Kendilerine daha önce aradıklarında beni 5-10 tl'lık kampanya satmak için telefon açmamalarını gerekirse internetten istediğim paketi almak için bakıp gerekirse talep edeceğimi bildirmeme rağmen dün yine aradılar.

Firat 66 Okunma

Cevaplar

  • Firat07 Ağustos 2014

    Digiturk, söylediğini anlamayan bir firma... Ben ak desem o kara der. Ben neden anlaşamadığım bir firmadan hizmet satın alayım?

  • Firat07 Ağustos 2014

    Numaram 5337199627. bana hala telefon açmaya devam ediliyor. Daha önce milyon defa beni aramayın diye şikayet oluşturmama rağmen her seferinde, İlkşen Kazancı, Süleyman Ümit diye telefon açıyorlar ve daha önce kayıt oluşturulmamış hemen kayıt oluşturuyoruz diye cevap veriyorlar. Bir daha arandığım takdirde kendi üyeliğimi de iptal ettireceğim. Kayıtlardan bilgime ulaşamayan Digitürk yetkilisi, benim sizde e posta adresim yok mu? Buradan benim e-posta adresimi göremiyor musunuz? DİGİTURK gerçekten kurumsallıktan uzak bir firma haline geldi.

  • Digiturk Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın F.Ü irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön