04 Mayıs 2013

Digiturk Müşteri Hizmetleri Hatası!

4 yıllık Digitürk uyesiyim. 29 tl'den başlayan faturalarımız bu zamana kadar 87 tl'yi buldu. 1 hafta önce müşteri hizmetlerini aradığımda üyelik iptalinin yapılması için bir sürü bahane buldular. yök dilekçeydi yok kimlik fotokopisiydi. Sonra önüme 140 tl'lık taahhüt cezası çıktı. Ona da tamam dedik. müşteri temsilcisi aradı. 03/07/2013 tarihine kadar donduralım. Sonra iptal etmek isterseniz edelim dediler. kiralık Recevier'da var. Alınmasını istedim.

İlk önce hediyemiz olsun sonra yetkili servis alacak dediler. İşin asli paketimiz döndü. Fakat dün akşam bende şok oldum. Üyeliğimi döndürdüm diye diğer bütün ulusal kanallarıda seyredemiyorum. teknik servis kaydı alınmamış. Uydunun yönü farklıymış.

Handan 7.534 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın H.G. a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Handan13 Mayıs 2013

    Teknik servis geldi. 55 tl ücret aldı. Üstüne 140 tl taahhüt parası ödeyeceğiz. Hala daha aranıp üye yapılmaya çalışıyorsunuz. Zamanında şimdi verdiğiniz fiyatları verseydiniz. Şuan hala üyeniz olabilirdim. 86 tl olan faturaları şuan 15 tl'ye kadar düşürdünüz. Cazip teklifler ama kalp kırıldı bir kere 3 gün tüm kanallar kapalıydı. Büyük konuşmayayım ama asla Digitürk'e bulaşmayı düşünmüyorum. Ayrıca tel'de arayıp 2 kere çaldırıp kapatmayla aramış olmuyorsunuz. Bize uzak Allah'a yakın olun.

  • Digiturk Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın S.G. a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön