09 Mayıs
Yorum Yap
#10422622

Digiturk Mü Bir Daha Asla!

Digiturk firması tarafından yaklaşık olarak 1 yılı geçkin bir süre önce arandım. Bazı bilgilendirmeler yaptılar ve çok cazip bir takım tanıtımlar yaptılar. Sonuç olarak belli bir bedel karşılığında taahhüt kurulumu yaptırdım. Evimize getirdikleri cihaz o kadar kötü ve eski bir model cihaz ki, kumanda açma tuşuna bastığımızda yaklaşık olarak 5 dakika sonra yayınların görüntüsü gelmektedir. Taahhüt edilen paket içeriğinde belgesel kanalları var.


Bu kanallar çoğu zaman siyah ekran gelmektedir, açılmamaktadır. Anlatılırken her şeyi çok cazip anlatmaktalar fakat hizmet konusunda maalesef yetersizler. Ayrıca ben taahhüt süresini 12 ay olarak hatırlamaktaydım. Ancak 24 aylık belgelere imza atmışız. Lütfen telefonda söylenilen taahhüt ile imzaladığınız evraklardaki taahhüt sürelerini kontrol ediniz değerli tüketiciler. Bir daha asla Digiturk.

Akın 555 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi10 Mayıs

    Sayın A.B,’a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayıtlardaki e-mail adresine 7/24, [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 473 73 73 No’lu Müşteri Hizmetleri iletişim kanallarımızdan bize ulaşabileceğine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler