23 Temmuz 2014

Digiturk Mağdur Etti

Digitürk HM-9503hd kodlu receiverin merkez anten olan bölgelerde sorunlu çalışmasına rağmen servis bu receiveri taktıktan sonra E48-32 hatası aldım bazı kanallarda .Daha sonra servisle yaptığım görüşmelerde telefonda halletiğimizi sandık ama hiçbir zaman düzelmedi işlerimin yoğunluğundan dolayı bugün aradığımda Müşteri Hizmetleri bana ücret talep ediceğini söyledi benim sorunumun kurulumdan kaynaklı dediğimde bizde sorun gözükmüyor dedi ben servisi aradım sorunu söyledim onlar kaydetmedilerse bu benim sorunum değil servisle MH sorunudur bu yüzden benden THH ne göre muhakeme edilmeden imzalatılmış sözleşmeden doğan ücreti talep edemezsiniz eğer ederseniz haklarımı ve görüşmelerimi kaydını alıp mahkemede görüşmek üzere.

Adil 1.846 Okunma

Cevaplar

  • Adil05 Eylül 2014

    Ücretsiz başka bir servis gelip gerekli düzeltmeleri yapmıştır.

  • Adil25 Temmuz 2014

    Musait olamadığım için bir kere gelen aramaya cevap veremedim ama daha sonra kendim 0212 4737373 Musteri Hizmetlerini aradığımda neden arandığımı bana kimse söylüyemedi.

  • Digiturk Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Sayın A. P. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön