Digiturk Mağdur Ediyor,Şikayetçiyim

Barış Barış17 Ekim 17:40

12 yıldır Digiturk üyesiyim. Sinema spor belgesel kanallarının hepsini alıyorum. 4 yıldır her sene taahhüdüm yenilendikten bir iki ay sonra paket kapsamındaki bir iki kanal çıkartılıyor. İlk önce sinema kanallarından ikisi iptal edildi 9 ve 10. Kanallar birden gitti. Sonraki yıl belgesel spor kanalları beinsports2-3-4 şeklinde kanallara maçları aktarıp benim paketin içini boşalttılar. Onlara da üye oldum mecbur. Geçen sene durduk yere İspanya ligini kapsam dışına çıkardılar. Bu seneki taahhüt yenilenmesinde ses kayıtlarında olması için net bir şekilde sordum. İspanya ligini kapsama alacaklarını ve kesinlikle kapsam dışına kanal alınmayacağını belirttiler. Üyeliği uzattıktan bir ay sonra belgesel kanalı çıkartıldı ve İngiltere Premier ligi de çıkartıldı aynı zamanda İspanya ligi verilmedi. 

Herhangi bir ödeme yapmazsam veya ayrılmak istersem taahhüt şartlarını talep eden şirket kendi vaatlerini yerine getirmiyorsa ben neden üyelikten tazminatsız ayrılamıyorum? Önce yem atar gibi kanalları ve ligleri vadedip üye yaptıktan sonra o kanalları çıkarıp saçma kanal ve programlar koyup biz telafi ettik yerine kanal koyduk demek haksızlıktır. 

Tüketici Hakem Heyeti tüketici mahkemeleri ve ticaret mahkemesine şikayette bulunacağım ve bu sefer kesinlikle geri adım atmayacağım.

Cevaplar

Digiturk Logo Digiturk 18 Ekim 11:08

Sayın Barış D., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo Digiturk 17 Ekim 17:41

Merhaba Barış D., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler