06 Şubat 2016

Digiturk Kutu Güncellemesi Sorunu ve Servis Ücreti!

Digiturk Kutu Güncellemesi sorunu için Ocak ayı içerisinde de şikayetini dile getirenler olmuş. Ben de aynı sorunu yaşıyorum.


Kutu güncellemesi saatlerce bitmiyor ve ben bunu Digiturk'e ilettiğimde benden de 35 TL servis ücreti karşılığında teknik ekibi gönderebileceklerini söylüyorlar. Yetkili ile görüşmek istiyorum diyorum ama bu konu için yetkililerimiz sizi aramaz diyorlar.


Daha önce defalarca servis aldım Digiturk'ten ve hiç ücret ödemedim. Benimle ilgisi olmayan bir sorun için de üyeliğimin sonuna kadar servis ücreti ödemem. Gerekli şikayeti BTK'ya da yapacağım ve oradan da sonuç alınmazsa Başsavcı torunu olduğum için de konuyu hiç tereddütsüz adli makamlara intikal ettireceğim.


Ocak ayında arkadaşların da yazdığı gibi, sorun bizden kaynaklı olsa amenna ama böyle bir şey için insanlardan ücret isteyemezsiniz.

Burak 208 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi09 Şubat 2016

  Sayın B.B.Ö.ile 09.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Burak09 Şubat 2016

  Sorunu kendim cozdum ama ilgilerine teşekkürler

 • Burak'ın Teşekkür Mesajı06 Şubat 2016

  Bahsi geçen sorunum kendi uğraşlarım sonrası çözülmüştür. Akabinde Digiturk'ün de iyi niyetli göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim.

 • Digiturk Temsilcisi06 Şubat 2016

  Sayın B.B.Ö.ile 06.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön