08 Aralık 2014

Digiturk Kutu Bedeli Olarak 480 TL Talep Ediyor

12-13 senelik bir Digiturk kullanıcısı olarak oturduğum evin kentsel dönüşüm kapsamında yıkılmasından dolayı ve 1 seneliğine yurt dışına gideceğimden dolayı Digiturk'ümü iptal ettirdim, dondurma seçeneğini kabul etmediler. Çünkü Digiturk'den memnun olan bir kullanıcı olarak tekrar bağlatmak istiyordum zaten bu yüzden 13 sene en pahalı olan seçeneği süper paketi kullanmazdım.


Ancak iptal sırasında kesinlikle kutuyu iade etmem gerektiği söylenmedi ve eşyalarım depoya kaldırıldı. Benden tam olarak 3 ay sonra kutuyu iade etmem istendi ve bende yurt dışında olduğumdan mümkün olmadığını ilettim ve mailime 480 TL ceza geldi. Bu durum haksızlık değil de nedir?

Pelin 95 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi23 Aralık 2014

    Sayın P.S.ile 23.12.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Pelin12 Aralık 2014

    Telefon görüşmemizde sadece "evet Haklısınız sizi mağdur ettik biliyoruz ama böyle " demekten öteye geçmediler dolayısıyla şikayetim halen geçerli ve çözüm bulamadılar.

  • Digiturk Temsilcisi11 Aralık 2014

    Sayın P.S.ile 11.12.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön