11 Mayıs 2016

Digiturk Kullanamadığım Halde Benden Avukatla Tahsil Ettiği Ücret!

22.06.2012 tarihinde abone olduğun Digiturk'e imzalamış olduğum abonelik sözleşmesi madde 8'de "herhangi bakım ve onarım işleminde ücret talep edilmeyecektir" yazıyor. Fakat benim yaklaşık 4-5 kez ulusal kanalları izleyemiyorum şikayetime istinaden telefonda çözüm bulunamadığında teknik servis yönlendirmesi yapacaklarını söyleyip, teknik servis için de 25 TL ücret talep etmektedirler. Ses kayıtları söz konusu şirkette mevcuttur.


Kullanamadığım halde her ay ödemesini yaptığım aboneliğin ve ayrıca 1 ay gecikme olduğunda hukuk bürosuna devredilen aboneliğin tüketici tarafında hiçbir hakkı bulunmadığını belirtiyorlar. Haklı olarak ulusal kanalların çıkmaması nedeniyle kullanamadığım halde ücretini ödemiş olduğum ücret için mağduriyetimin giderilmesini rica ettiğimde kimse yardımcı olmuyor.
Digitürk'te herhangi bir yayın, sinyal problemi yaşadığınızda anlıyorsunuz satış sonrası hizmeti.

Çağlar 163 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Sayın Ç.S.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Çağlar11 Mayıs 2016

    Yalan bilgi veriyorlar. Bana ulaştılar. 36 TL gelen faturamı %50 indirim yapacağız diyerek 64 TL'ye çıkaracaklarını belirttiler. Tekel olmanın avantajını kullanıp tüketiciyi salak yerine koyarak sömürmeye çalışıyorlar. Buraya da ulaşılamadı demişler. 10 kez aradılar hepsinde ulaştılar bana.

  • Digiturk Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Sayın Ç.S a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön