19 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3521973

Digiturk Küfür Eden Avukatlık Şirketi!

Telefona kayıtlı Digiturk üyeliğimi iptal edip faturalarımı yatırıp cihazımın iadesini yaptım
sonra bana avukat olduğunu iddia eden biri telefon açıp 105 lira borcunuz var dedi neye karşı
dediğimde cihaz bedeli gecikme bedeli avukatlık olmuşsunuz onun bedeli dediler.


Müşteri hizmetlerini aradığımda borcum gözükmediğini cihazın iadesi gözükmediğini söylediler ve faks çekin dediler. Çektim aradan 5 gün geçtikten sonra avukatlık bürosu adı altında arayan numarayı aradığımda Bey İletişim çağrı merkezi diye bir yer çıktı burası avukatlık bürosu olduğunu iddia edip verdikleri hesap numarasına yatırmam gerektiğini söylendi, küfür ve hakaretler edildi. Bunlar nasıl avukat?

Murat Murat 198 Okunma

Cevaplar

  • Murat09 Eylül 2015

    Avukatlık büronuz halen borcum oldugumu söylüyor çözüm olmamıştır

  • Digiturk Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Sayın M.K. ile 24.08.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Murat19 Ağustos 2015

    Digitürkten 24 saat içinde aranacagım soylendı fakat halen arayan soran yok. Bunlar soyguna göz yumuyorlar. gerekli dosyları toplamaya basladım ve dıgıturkun verdıgı sözde avukatlık burosu calısanlarının hakaret dolu küfür dolu ses kaydı ile hem dıgıturke hem de avukatlık burosuna dava acacagım sız ılgısız olabılırsınız ama ben bana kufur hakaret eden kişileri es gecmeyecegım buna göz yuman şirketi es gecmeyecegım. Resmen bir soyguna göz yumuyorsunuz. Dıgı turkun goremedıgı bir borcu avukatlık burosu nasıl gorebılır? Hepsının hesabını mahkemede vereceksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler