Digiturk Kanal Silinmesi, Servis Ücreti

Aynur Aynur12 Temmuz 00:11

Bugün Digiturk'te bulunan çoğunlukla ulusal kanallar ve diğer birçok kanal kendiliğinden silindi. Bu durumdan muzdarip yüzlerce kişi var. Müşteri hizmetlerini arayıp teknik destek yardımı ile tekrar tekrar kurulum yaptıysam da sıkıntı çözülmedi. Sonrasında müşteri hizmetleri 63 TL civarı yetkili teknik servis ücreti olduğunu, kabul etmem halinde teknik servis yönlendireceğini söyledi.

Ayrıca servis hizmet sağlayıcının görevlerini yerine getiremeyerek vermediği hizmetin ücretini talep edemez. Bu cihazın faal bir şekilde işlevini tam olarak yapamaması müşterinin sorumluluğunda değildir.

Mağduriyetimin en kısa zamanda giderilmemesi halinde Digiturk üyeliğimi iptal edeceğimi, kalan taahhüt aylarını da ödemeyeceğimi buradan bildiririm. Tüketici Hakem Heyeti ve takiben mahkeme yolu ile hakkımı sonuna kadar arayacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Digiturk Logo Digiturk 1 ay önce

Sayın Aynur O., ile 12.07.2020 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo Digiturk 12 Temmuz 00:12

Merhaba Aynur O., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yalcin 2 hafta önce  

    Arayıp ne dediler çık merqk ettim

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler