21 Aralık 2015

Digiturk Kampanyamız Var Diye Yanıltarak Üye Yaptılar!

0312 ***3 numaralı telefondan aranarak, fiber İnternet + Digiturk Temel paket + Digiturk'ün 3 yan paketinden birisini vereceklerini söylediler. Bu 3 yan paketten birisi spor, birisi belgeseldi ama 3. nün ne olduğunu tam olarak hatırlamıyorum.

Önemli olan benim onlara direk sorduğum soru şuydu: Premier Lig, la liga, f1 vs.. Bunları izleyebilecek miyim dedim, tabi ki beyefendi hepsi mevcut dediler. Digiturk kuruldu ve Premier lig falan yoktu. Arayıp sordum.

Şu anda bana paket dahilinde vaat ettikleri spor paketini aylık 17 TL'ye satmaya çalışıyorlar. Resmen yalan söyleyerek üye yaptılar!

Samet 106 Okunma

Cevaplar

 • Samet16 Ocak 2016

  Sayın Digiturk yetkilileri. İnsanı cildirtmakta üstünuze yok! Sorun cozmek yerine halen yalan söyleyerek üste çıkıyorsunuz. Yok efendim neymiş, telefon kayitlarimizi dinlemissiniz; bense ilk üyelik sırasında size içerik hakkında bir şey sormamışmışım! Ulan siz kimi kandiriyorsunuz be. Başbakan gelse mahkeme kararı olmadan o kayıtları dinleyemez. İşiniz gücünüz yalan dolan. Bir de çocuk kandirir gibi 2 yıl boyunca vermeniz gereken spor ekstra paketini size 6 ay açıyoruz diyorsunuz! Ayıp ayıp. 3-5 kuruşluk şeyler için firmanizin ismini kirletiyorsunuz. Olur olmadık her yerde bunu anlatıyorum artık ki; yakınımdaki insanları da böyle kandirmayin. Vallahi arkadaş bu iş mahkemelik...

 • Digiturk Temsilcisi12 Ocak 2016

  Sayın S. U. ile 12.01.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Samet30 Aralık 2015

  4453668 no.lu şikayetime gelen cevap üzerine aşağıdaki yorumu yapıştım ama. Bilgilendirme yaptılar ancak, sadece kendi açıklarını çıkardılar ortaya. Bana vaat edilen temel paket + spor ekstra paketi ancak Teledünya (Türksat) uydusu üzerinden yayın alırsam geçerli imiş! Eutelsat uydusu üzerinden yayın aldığım için bana bu paketi veremiyorlarmış mış! Peki ilk abonelikte neden bana bu ayrım olduğunun bilgisini vermediler! Daha güzel soru: Neden ilk şikayetimi bildirdiğimde bana mevcut paketime ek ayda 17.99TL'ye direk o spor paketini açabileceğinizi söylediniz; mevcut eutelsat ile! Yani şu anki uydum bana o kanalları izleme olanağı veriyor ama, siz hala bana satmaya çalışıyorsunuz! !

 • Samet23 Aralık 2015

  Evet bilgilendirme yaptılar ancak, sadece kendi açıklarını çıkardılar ortaya. Nasıl mı? Anlatayım. Bana vaat edilen temel paket + spor ekstra paketi ancak Türksat uydusu üzerinden görüntü alırsam geçerli imiş! Ben ise eutelsat uydusu üzerinden yayın aldığım için bana bu paketi veremiyorlarmışmış! Peki ben sorarım size, ilk abonelikte neden bana bu ayrım olduğunun bilgisini vermediler! Hayır daha güzel soru şimdi geliyor asıl: Neden ilk şikayetimi bildirdiğimde bana mevcut paketime ayda 17.99 TL 'ye direk o spor paketini açabileceğinizi söylediniz; mevcut eusatsat uydusu ile:) Yani şu anki uydum bana o kanalları izleme olanağı veriyor ama, siz yine de bana halâ satmaya çalışıyorsunuz.

 • Digiturk Temsilcisi23 Aralık 2015

  Sayın S. U. ile 23.12.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön