24 Şubat 2014

Digiturk Kampanya Hakkında Eksik Bilgilendirme Yaptı

Superonline Kampanyası ve Digiturk şampiyonlar ligi paketim bu ay bitiyor gün içerisinde konuştuğum 4 adet Digiturk danışmanı farklı farklı bilgiler vermiştir ( İnternet ücreti hariç 69 TL ödeyeceğim - aynı tarifem devam edeceği - 34 TL ücret ödeyeceğim v.b.), ayrıca kampanyamın devamı edeceğine dair tarafıma SMS bilgilendirmesi yapılmıştır.


Yeni üye olan bir müşteri çok enteresan bir şekilde benden daha uygun koşullarda bu haktan yararlanıyor, ayrıca haksız şekilde ve kendilerinin açıklayamadığı şekilde bana fatura gönderiyorlar. Bu hafta son kez görüşeceğim ve gerekirse iptal ettireceğim.

Eyyüp 66 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi27 Şubat 2014

  Sayın E.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Eyyüp27 Şubat 2014

  Digitürk ile ilgili verilen bilgi daha öncekinden farklı olmamıştır. Bu sebele üyeliğimi sonlandırmış bulunmaktayım,itiraz ettiğim fatura yetkili tarafından iptal edilmiş ve işlemim gerçekleştirilmiştir... Sorun olan bir nokta Süperonline'a üyeliğimin sonlandırılmasıyla alakalı herhangi bir bilgi verilmemiş, aynı durumda üyeliğini sonlandıran arkadaşım olursa lütfen süperonline'ı arayıp uygun tarife değişikliğini sağlasın, hizmet almadan gereksiz yere aynı ücretlendirmeye kalmasın..

 • Digiturk Temsilcisi25 Şubat 2014

  Sayın E.A.ile 25.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Eyyüp24 Şubat 2014

  Ayrıca ilk kampanya tanıtımı yapılırken digitürk ve süperonline birlikte lanse ediliyor ama digitürk ve süpeonline ayrı firma olarak taahhüt bitiminde ayrı hareket ediliyor, gönderilen mesajda indirimli taahhütümün yenileneceği belirtiliyor, buna rağmen gereksiz yere fatura kesiliyor..

 • Eyyüp24 Şubat 2014

  Sayın E.A ile yaptığım görüşme düşüncelerimi değiştirmedi, digitürk yetkilisi olark kalite standartları gereği benim yaptığım görüşmelerin dinlenmesini istedim, ayrıca süpervizörüne bağlanmak istedim, süpervizöre bağlanamadım sonra arayacaklarını belirttiler, toplantı sırasındayken arandım 1 kere görüşemedim, digitürk yetkilisi olarak arayan temsilcilerden en uygun teklifi kabul etme gibi bir durumum varsa bana ilave ücret yansıtamayacaklarını belirttim... Şikayetim tam olarak giderilemedi..

 • Digiturk Temsilcisi24 Şubat 2014

  Sayın E.A.ile 24.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön