14 Mart 2015 #3112716

Digiturk Kafasına Göre Paket Yükseltiyor!

15 ay önce Digiturk evi arıyor ve laf kalabalığıyla ikna ederek paketimizi yükseltiyor. Bende itiraz ettiğimde taahhütümüz olduğunu, bozulması halinde 2 aylık yüksek fatura geleceğini sonra normale döneceğini söylediler. Bende kabul ettim.


Faturamız otomatik ödemede olduğu için fark etmedim ve 1 yıl boyunca bizden yüksek fatura almışlar. İtiraz edip telefon görüşmelerinin dinlenip parayı iade etmelerini istediğimde bana geri dönüş yapacaklarını söylediler. Tam 8 gün oldu aramadılar, ben bu süreçte 4 kez aradım ve bana ulaşamadıklarını, ilgili birimin tekrar beni arayacakları gibi komik bahaneler söylüyorlar. Bende artık tüketici haklarına gideceğim.

Kerim 77 Okunma

Cevaplar

  • Kerim21 Mart 2015

    hatalarını kabul ettiklerinin yalnız para iadesi yapamayacaklarının bilgisini verdiler. yaptıkları tek şey bu

  • Digiturk Temsilcisi19 Mart 2015

    Sayın K. E. ile 17.03.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Kerim17 Mart 2015

    Size bildirmiş olduğum şikayet üzere Digiturk yetkilileri beni aradı, telefon görüşmelerini dinlediklerini ve hata yaptıklarını kabul ettiler yalnız sadece 3 aylık ödeme yapabileceklerini kalan 9 ayın faturasını iade etmeyeceklerini böyle bir uygulamalarının olmadığını söylediler. Üç ayın parasını da ödemek için binbir prosedür sıralıyorlar. Resmen paramıza el koyuyorlar. Kimsenin bu oyuna gelmemesi için bunları yazıyorum. Digiturk gibi bir firmaya hiç yakışmadı. Tüm Digiturk üyeliklerimizi iptal edeceğiz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön