19 Ekim 2016 #6729076

Digiturk İzinsiz SMS Gönderimi

Digiturk reklam SMS listesinden çıkmak için defalarca aradım ve reklamlar, özellikle de futbol ile ilgilenmediğimi ilettim. SMS iptali hala yapılmayınca son 3-4 aramamda dünyada son hizmet sağlayıcısı kendileri kalsa dahi Digiturk'ten hizmet almayacağımı, SMS istemediğimi ilettim.


Mesajlarda varsa (4 taneden sadece 1 tanesinde oluyor) iptal linklerine gittim, her seferinde SMS listesinden çıkarıldığım bilgisini aldım, fakat ertesi gün yine SMS aldım. Şu anda müşteri hizmetlerini aradığımda "telefonunuz SMS sistemimizde yok" diyor.


Artık umudu Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi'nde aramaya başladım. Dün itibari ile en Digiturk'ü son aradığım tarihten bu yana olan bütün iletileri şikayet ettim. Geldikçe şikayet etmeye devam edeceğim (Bir tane daha geldi). Umarım bu sistem şikayetime çözüm olur.

Tolga 450 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi30 Ekim 2016

    Sayın T. O. ile 30.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Tolga27 Ekim 2016

    Merhaba, digiturk müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonrasında Digiturk başlığı ile bir SMS almadım. Bugün itibari ile DT kampanya tarafından gönderilen bir SMS ile çok kıymetli Digiturk reklamları ile yine buluştum. Yine SMS iptali için bir seçenek sunulmamış. En fazla 1 hafta hiç ilgilenmediğim lig TV den haber alamadım. Bu SMS için de an itibari ile tiss. Gtb.gov.tr üzerinden şikayette bulundum. Yukarıda verilen ve alınan bilginin bir faydası olmadı. Yukarıda bilgi verdiğini belirten sayın Digiturk müşteri hizmetleri, notunuzda belirttiğinizin aksine ben Digiturk üyeliği hakkında bilgi istemiyorum. Hatta Digiturk ile ilgili özellikle SMS üzerinden, hiçbir şey bilmek istemiyorum.

  • Digiturk Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın T. O. ile 20.10.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön