17 Eylül 2013 #2015675

Digiturk İstemediğim Halde Taahhüt Yapmış!

Tarafıma müşteri temsilcisi tarafından ulaşılarak hediye kanallar verildi. Telefonda müşteri temsilcisine defalarca teyit ettirmeme rağmen kanallar belirtilen tarihte kapatılmadı ve firma tarafından 1 yıl bu kanallara taahhüt verdirildi. Telefonla zar zor bu taahhüdü ses kayıtlarımızı dinlemelerini söyleyerek iptal ettirdim. Fakat 1 aylık film paketi ücretini ödeyeceğim söylendi.


Ben istediğimde film kanallarına abone olamıyor muyum hediye ettiğiniz kanalların ücretini ödemek zorunda mıyım bu faturada fazla yansıtılan ücretin diğer gelecek faturamdan düşürülmesini talep ediyorum. Yoksa Lig TV aboneliğimi taahhüdüm sonunda iken ve kesin iptal ettireceğim.

Özcan 50 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi03 Ekim 2013

  Sayın O.M ile 02.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Özcan30 Eylül 2013

  digiturk firması aradı ses kayıtlarımı dinlemişler ve benim tahahüt verdiğimi söylediler,ses kaydını dinlemek istiyorum dedim avukatım aracılığıyla savcılığa başvurmam gerekiyormuş ses kaydını talep etme hakkım yokmuş,tahhautümü iptal etti 40 tl cezayı ödeyecekmişim,insanların hiç bir şeyden haberi yokmuş gibi davraanılması ve avukat savcıya başvurun diyip işin yokusa sürülmesi hoş değil koca firmaya yakışmadı 40 tl ceza bedeli ödenir ama insanlara bu yaklaşım çok kırıcı.

 • Digiturk Temsilcisi28 Eylül 2013

  Sayın O.M ile 28.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Özcan20 Eylül 2013

  geri dönüş olmadı problemim çözülmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön