12 Şubat 2016

Digiturk İptalden Bir Yıl Sonra Avukat Aradı!

Digiturk aboneliğimi 2015 Ocak ayında iptal ettirip ekipmanlarını teslim ettiğim halde 1 sene sonrasında avukatlık bürosundan aranıp hakkımda icra takibinin başlatıldığını, acil ödeme yapmam gerektiğini öğrenip şok oldum. Digiturk'ü aradığımda 50 TL'lik kablomu teslim etmediğimi, bu ücretin de katlanarak 187 TL olduğunu, bana ulaşamadıklarını ilettiler.


Digiturk'ün 1 senedir açık olan hattımdan sadece 1 kez arayıp ve ulaşamayıp, kayıtlı olan mail adresime hiç bir şekilde ikaz ve ya uyarı maili göndermediği, icra takibine dair de tarafıma tebligat gelmediği konusunda itirazlarımı dile getirip en azından asıl borcu ödemek konusunda yardımcı olunmasını rica ettim.


Digiturk'un "sözde" yetkilileri bu konuda hiçbir şey yapamayacaklarını ilettiler. 1 senedir borcu biriktirdikten sonra icra yoluyla bilgi veren, 50 TL'lik kablodan 187 TL alan Digiturk haksız kazanç edinmiyor da ne yapıyor?

Cise 97 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi16 Şubat 2016

    Sayın M.Ç.H. ile 16.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön