Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Serkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Digiturk İnsanları Yanıltıyor,Mağdur Oldum

505görüntüleme
Serkan
Serkan 22 Kasım 2020 20:41

Instagram üzerinden Digiturk kampanyaları yayımlandı. Ben başvuruda bulundum ve 02129457273 sayılı numara tarafımı arayarak bana ilk 3 ay boyunca dizi film ve spor kanalları açık olacak denildi. Sonra 3 ay bitince de spor kanalları kapanacak ancak sizin için tüm kanalları kapatıp sadece süper ligi aktif hale getireceğiz denildi. 

Ben telefonda görüştüm müşteri temsilcisine ısrarla 3 defa 4 defa tekrarlayarak ben ben spor için üye oluyorum dizi istemiyorum eğer öyle bir şey olmazsa kabul etmiyorum dedim ve bana tamam dedi istediğiniz gibi olacak ben kapattıktan sonra sizi Digiturk müşteri temsilcisi arayacak onaylamanız yeterli dedi başka hiçbir şeye gerek yok dedi, ben de onayladım. 3 ay bitti denildiği gibi yapılmadı ve beni arayan numara da telefona bakmıyor. Sadece dediğim gibi diz kanalları kaldı bu Digiturk'te!

Digiturk de sanıldığı gibi masum bir şirket değil. Ve devamında da müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim herhangi bir sıkıntı yok kayıtları inceledik bir sıkıntı problem olmadığını söylediler ve bu şekilde devam edeceğini söylediler. Yine müşteri temsilcisine bu şekil olacaksa üyeliğimi iptal etmesini söyledim bana eğer iptal edersek taahhüt süreniz var bu ücreti ödemeniz lazım dediler, hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. 

Digiturk Logo
Digiturk22 Kasım 2020 20:41

Merhaba Serkan T., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler