04 Aralık 2015

Digiturk Hizmet Devam Mağduriyeti

Digiturk'ten bir yıllık hizmet satın aldım ve ödemeyi peşin yaptım. 1 yılın sonunda hizmeti istemediğimi söyledim zaten sözleşme bitiş tarihinde arayıp sorduklarını söylediler ve bu sebepten dolayı itirazda da bulunmadım. Sözleşme bitiş tarihinden 2 ay sonra tekrardan bir yıllık hizmet bedeli olarak tarafıma fatura geldi. Bu neyin nesidir diye araştırmak istedim cihazı satan şubenin kapandığı bilgisini aldım. Yetkili servis müşteri temsilcisini ara diyor; müşteri temsilcisi şubeden yapın diyor kimsenin kimseden haberi yok. Direk Genel Müdürle mi görüşmem gerekiyor anlamadım. Neden uzatıldı diye soruyorum sistem ben itiraz etmezsem memnun kaldığımı düşünüyormuş.

Murteza 39 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi07 Aralık 2015

    Sayın M. T. ile 07.12.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Murteza05 Aralık 2015

    Digiturk ten bir yıllık hizmet satın aldım ve ödemeyi peşin yaptım. 1 yılın sonun da hizmeti istemediğimi söyledim zaten sözleşme bitiş tarihinde arayıp sorduklarını söylediler ve bu sebepten dolayı itirazda da bulunmadım. Sözleşme bitiş tarihinden 2 ay sonra tekrardan bir yıllık hizmet bedeli olarak tarafıma fatura geldi. Bu neyin nesidir diye araştırmak istedim cihazı satan şubenin kapandığı bilgisini aldım. Yetkili servis Müşteri Temsilcisini ara diyor. Müşteri temsilcisi şubeden yapın diyor kimsenin kimseden haberi yok. Direk Genel Müdürle mi görüşmem gerekiyor anlamadım. Neden uzatıldı diye soruyorum sistem ben itiraz etmezsem memnun kaldığımı düşünüyormuş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön