Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Digiturk Her Gün Farklı Ve Tutarsız Fiyat Politikası

578görüntüleme
Gülsen
Gülsen 26 Kasım 2020 15:01

20 yıllık üye olmamıza rağmen yeni abonelere çok daha uygun fiyatlarla üyelik sağlıyorsunuz müşteri hizmetleri ile konuştuğumda her biri birbirinden farklı cevap veriyor ve her biri farklı fiyatla bize geliyor. 

Sürekli sizi kaybetmek istemeyiz deyip asla kaybetmemek için bir çaba sarf etmiyorsunuz önce size özel fiyatlarla atıyorum aylık 119 TL abonelik diyorsunuz sonra iptal etmek istediğimi söylediğimde bana biz sizi kaybetmek istemiyoruz deyip 139 TL'ye teklif veriyorsunuz5 dakika içerisinde iki farklı müşteri hizmetleri bu teklifi sunuyor ve bir de bana bunu havadaymış gibi gösteriyorsunuz müşteri hizmetlerini aradığımda her veri birbirinden farklı şeyler söylüyor biri aralığa kadar bedava izleyeceksiniz diyor diğeri hayır böyle bir şey yok diyor üçüncüsü evet bedava diyor sonra bana mail geliyor fatura çıkacak size diye hangisi doğru bir karar verin. 

Müşteri hizmetlerini aradığımda her veri birbirinden farklı şeyler söylüyor biri aralığa kadar bedava izleyeceksiniz diyor diğeri hayır böyle bir şey yok diyor üçüncüsü evet bedava diyor sonra bana mail geliyor fatura çıkacak size diye hangisi doğru bir karar verin. Sürekli sizi aramaktan ya da bir işlem yapmaya çalışmaktan sıkıldım bugün faks çektim umarım artık gereği yapılır.

Digiturk Logo
Digiturk26 Kasım 2020 15:01

Merhaba Gülsen G., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk27 Kasım 2020 10:36

Sayın Gülsen G., ile 27.11.2020 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Gülsen
Gülsen27 Kasım 2020 11:11

Sürekli farklı bilgi almaktan geröçekten sıkıldım bir tutarlılık yok önce üyelik yapıyorsunuz sonra pardon sizi dahil edemiyoruz onaylamadı diyorsunuz. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda hayır siz dahildiniz hem de daha uygun fiyatla diyorsunuz arayın üyeliğinizi yapalım bu doğrultuda deniyor arıyorum bu sefer bu fiyat yok deniyor neye inananacağımızı şaşırdık artık gerçekten bir tutatrlılık olursa çok iyi olur.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler