10 Şubat 2014 #2285513

Digiturk Hediyeli Film Paketinin Ücretini Aldı

Digiturk telefonla babamı arayarak güya hediyeli ve indirimli film paketim olduğunu söylemiş. Babam da inanarak pakete tamam demiş. Aradan geçen zamanda babam bunun paralı olduğunu söylediğimde farkında olmadığını söyledi. Ben de durumu anladım ve iptali için aradım. Bu sırada da öğreniyorum ki hediye diye adı geçen film paketini iptal ettirmeye çalıştığımda o ilk aylık hediye bedeli de, sonraki her ay için ek bir bedel de benden kesiliyor, nedeni ise zaten hiç istemediğim film paketi taahhütlü imiş, bir de üstüne ilk aydaki hediye ve sonraki her ay indirimli imiş, farkları almaları gerekiyormuş. 47 TL'lik bu uydurma farka rağmen iptal ettiriyorum. Digiturk'ten katiyyen film paketi almayacağım.

Cihangir 39 Okunma

Cevaplar

  • Cihangir11 Şubat 2014

    Merhaba, Digiturk beni sürekli satış amaçlı aradığı için telefonla ulaşamadılar dün, evet. Yine de bu sayfaya yazdığım aynı gün dönüş olduğu için teşekkür ederim. İlgili yetkililer mail adresime yazılı bilgi de gönderebilirler, fakat hediye adı altında bana verilen film paketinin ücretini tahsil etmeye devam edeceklerse ulaşmalarına da gerek yok, zaman kaybı olur.

  • Digiturk Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın C.E. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön