17 Eylül 2013 #2015724

Digiturk Hediye Paketin Ücretini Aldı!

Temmuz ayında Digiturk müşteri temsilcisi beni arayarak hediye kampanyamız var 14 TL sinema kanallarını eylül ayına kadar bedava seyredebileceğimi söyledi. ( Tam hatırlamıyorum daha eylül ayından daha erken bir ayda demiş olabilir.) Ben hediyeyi kabul etmedim. Siz isteseniz de istemeseniz de hediye tanımlamak zorundayım dedi ve bana kabul edip etmediğimi ağız kalabalığına getirerek sordu.


Beni Digiturk ve müşteri hizmetlisi arkadaşınız yanlış yönlendirerek haksız kazanç sağladı bana 29 TL ayrıca fatura çıkardılar bu fatura haksız kazanç. Konu ile ilgili mağdur edildim yardımınızı istiyorum.

Aynur 44 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın A.K ile 18.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Aynur18 Eylül 2013

    Digitürk müşteri yetkilisi arayarak bir yıl içinde aylık 14 TL. sinema paketi sözleşmesi yaptığımı sözleşmeyi bozarsam 29 TL. ödeyeceğimi telefonda sözlü tahhüt ettiğimi ileri sürülüyor.Yasal olarak ıslak imza olmadan yapılan her sözleşme geçersizdir.Tamamen kanunsuz bir işlem konu ile ilgili tarafıma olumlu cevap verilmez ise tüketici hakkımı kullanıcağım.Konuyu bilgilerinize sunarım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön