28 Ağustos 2013 #1980847

Digiturk Hediye Pakete Fatura Çıkardı!

Ben Superonline kullanıcısıyım. Superonline bana 1 yıllık Digiturk paketi hediye etti. Bunun fark bedelini Superonline faturamla ödüyorum yani ayrıca Digiturk üyeliğim yok. Digiturk bugün yayınımı kesti. Superonline'ı aradım. 23.03.2015 tarihine kadar üyeliğimin ve Digiturk hediye paketimin devam ettiğini bildirdiler.


Digiturk'le irtibata geçmemi istediler. Digiturk'ü aradığımda gerekli verileri girdiğimde sistem ödenmemiş faturamın olduğunu söyledi. Alt menülerde direk müşteri hizmetleri olmadığı için derdimi anlatamadım. Ben Superonline'nin bana hediye ettiği paketi kulanıyorum. Ödenmemiş faturamın olması imkansız. Bu yanlışlığın düzeltilmesi hususunda gereğini rica ederim.

Münire 56 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın M.K. ile 06.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Münire30 Ağustos 2013

    Evet beni aradılar , durumu izah ettim, ben onlara herhangi bir paket için taahhütte bulunmadığımı , ses kayıtlarından bunu kendilerinin de görebileceğini belirttim.Digitürk çağrı merkezinden beni arayarak ücretsiz 1 aylık film paketi sunduklarını, 1 aylık sürede bu paketi denememi , istediğim takdirde paketi 1 ay sonunda satın alabileceğimi belirttiler.Bende ısrarla ''bunun için ödeme yapmayacağım '' değil mi? diyerek bunu teyit ettirdim.Ses kayıtlarında görüşmemiz mevcut.Çok fazla tv izleyen birisi olmadığımdan paketi almak istemedim. Bugün arayan kişi paketi ve bu aylık faturamı iptal ettiğini söyledi.Bu da görüşme kayıtlarında var.Ama hala yayın yok.Digiturk'ü tekrar aradığımda hala ödenmemiş faturanız var deniliyor.Yani sorunu çözmüş değiller.

  • Digiturk Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın M.K. ile 30.08.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön