02 Eylül 2013
Yorum Yap
#1987431

Digiturk Hediye Paket Verelim Diye Taahhüt Yaptı!

Geçen sene aldığım Digiturk aboneliğine ek olarak 12 ay taahhütlü ilk 4 ay ücretsiz geri kalan 8 ay ücretli olmak üzere bir paket tanımlaması yaptılar, ben bu şartları kabul ettim. Aradan geçen 8 ay sonrasında aradığımda bunun 16 ay taahhütlü olduğunu belirttiler bunun tamamen yanıltmaca olduğunu düşünüyorum.


2013 yılının ilk aylarında faturamı düzenli ödediğim için Digiturk hediye olarak avantaj paketini ücretsiz 2 ay kullanım hakkı kazandığımı belirtti bende bunu kabul ettim. Daha sonrasında ise Digiturk benden hiçbir şekilde onay alıp ve bana bilgi verip sormadan üyeliğimin üzerine 12 ay taahhütlü ve belli bir ücret karşılığı avantaj paketi tanımlamış.


Bununla alakalı kayıtlı görüşmelerimi dinlemek istediğimde benden savcılık kararı almamı istediler. Kendileri de konuşmamı dinlediklerinde bana bir açıklama yapmadılar ve bu paketlerin iptalini istediğimde ise bana taahhüt farkı vb. ücretler çıkarttılar. Ben bunun Digiturk'ün tamamen müşteriyi yanıltmaya yönelik birşey olduğunu görüyorum ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

Erkan Erkan 37 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın E.E. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Erkan03 Eylül 2013

    Net cevap alamamakla birlikte sorunum hala çözülmüş değil param boşa gitti

  • Digiturk Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın E.E.ile 03.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler