10 Mayıs 2013 #1790388

Digiturk Hediye Paket Verelim Diye Taahhüt Yaptı!

1-2 ay önce Digitürk tarafından eşim aranarak size 1 ay film paketi hediyemiz var ve bu bir ayın sonunda isterseniz mesaj atarak veya Digitürk'ü arayarak bu üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz şeklinde teklifte bulunuldu.Eşimde sadece bu bir aylık ücretsiz üyeliği kabul etti.2. ay esnasında yurt dışında bulunmam dolayısıyla faturayı takip edemedim ,geldiğimde bu paketin devam ettiğini ve faturalandığını gördüm.


Digitürk arayarak yanlışlık olduğunu söylediğimde kendileri bana "sizin eşiniz yapmış olduğumuz teklifi kabul etti ve 1 yıllık taahhüt verdi" şeklinde gerçek dışı bir ifade ile cevap verdiler,üstelik bunu iptal etmek istediğimde de vermediğim taahhüdü bozduğumdan dolayı ceza kestiler.

Özgür 80 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Ö.K ile 10.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Özgür13 Mayıs 2013

    evet digitürk tarafından arandım ve bana kayıtları dinledik siz taahhüt vermişsiniz dediler,bende kayıtları dinlemek istediğim de savcılık yolu ile veya mahkeme ile dinleyebileciğimi söylediler.işte onların süreci bu.insanları kafasına göre üye yapıyorlar sonra size taahhüt verdiniz diyorlar,itiraz etmek istediğinizde de savcılık yolu ile ulaşabileceğimi söylüyorlar.adını duymak istemiyorum bu firmanın!

  • Digiturk Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Ö.K ile 10.05.2012 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön