22 Kasım 2013
#2131150

Digiturk Hediye Olduğu Halde Fatura Gönderdi!

04.07.2013 Tarihinde TV 8 televizyonunda yapılan bir promosyon sonucu Digiturk + internet hizmetini indirimli almaya hak kazandım. Yaklaşık bir ay sonra Superonline faturası gelince gerçek ortaya çıktı. Superonline aradığımda kendilerine böyle bir başvuru gelmediğini ve açıkça yanıltıldığımı söylediler. Digiturk'ü evime bağlayan servisi aradığımda da kendilerinden cevap alamadım ve Digiturk'ün merkezini aradım.


Digiturk'ten böyle bir kampanyalarının olmadığını, bayilerine ulaşamadığımı söyleyince de bayilerinin kapattığını söylediler. Böyle bir teklifin olduğu ses kayıtlarından ortaya çıkartılarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Halidun Halidun 106 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halidun17 Aralık 2013

    Ben digitürkten bilgi istemiyorum .Ayıplı ürünlerini düzeltmelerini yada nasıl gelip bıraktılar ise aynen öylede almalarını istiyorum.Türk tüketicisini sağılacak inek gibi görmek , kapatalist sistemin çarklarını oluşturan böyle sermaye firmalarının alışkanlığı olmuştur.

  • Halidun29 Kasım 2013

    Sorunuma hiç bir çözüm üretmediler. Benim televizyonda yapılan bir promosyondan aldığım internet digitürk hizmetimin olmadığını söylemekte ısrar ediyorlar.Ses kayıtlarımın dinlenmesini ve benim hakkım olan internet digitürk hizmetimin ban verilmesini , verilmediği takdirde her türlü YASAL HAKKIMI KULLANACAĞIMI İHTAREN BİLDİRİRİM.

  • Digiturk Temsilcisi24 Kasım 2013

    Sayın H.S' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler