07 Şubat 2014 #2282088

Digiturk Haksız Ücret Talep Ediyor

Ocak ayında Annemin evine Digiturk taktırdım. Kurulumu yapan kişi bana yan odaya kurulumun faturaya 9.90 TL olarak yansıyacağını kampanya olduğunu söyledi. Böylece diğer odaya da taktırdım, toplamda 30 liraya yakın bir fatura ödemem olacaktır.


Haftalar sonra beni Digiturkten aradılar ve arkadaşlarının yanlış yaptığını, yan odaya bu fiyattan kurulum kampanyasının 3 Ocakta bittiğini, arkadaşlarının her türlü onayı sistemden almasına rağmen hata yaptığını, ben 5 Ocakta kurulum yaptırdığım için kampanyaya dahil olamayacağımı söylediler. Böyle bir tüketici yanıltma ve kar elde etme biçimine ilk defa rastladım şikayetçiyim.

Şükran 52 Okunma

Cevaplar

  • Şükran10 Şubat 2014

    Kayıtlarda belirtilen e-mail adresine herhangi bir bildirim yapılmamıştır, ayrıca şikayeti olan müşterinin haklı olduğu halde şikayetçi olduğu firmanın telefonlarına ulaşmak için mesai harcadığı nerede görülmüştür. Yapılan hata müşteriye değil tamamen kuruma ve çalışanlarına aittir. Sonuç olarak şikayet konum değişmemiştir, şikayetim sürmektedir. Firma tarafından yapılan sadece baştan savma politikasıdır.

  • Digiturk Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın M.B irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön