07 Kasım
Yorum Yap
#11121930

Digiturk Haksız Servis Ücreti Ve Hizmet Şikayetim!

10 + senedir Digiturk kullanıyoruz. Tüm programların açık olduğu paketi aldık. Yıllardır bu şekilde.
Şikayetlerimi sıralayacağım;
> Digiturk daha evvel teknik servis parası almazken neden şu an bize Premium üyemiz siniz deyip servis bedeli olarak 35 TL alıyorsunuz?
> neden her gelen servis ekibi, 35 TL'nin yanı sıra, o parası bu parası deyip + 200 TL'ye yakın bilmem ne parası alıyor benden?
> Neden aldığınız bu paralardan sonra ben tekrar sizi arıyorum, olmadı diye tekrar başka personeliniz gelsin diye zaman harcıyorum?
> Neden sizin personellerinizin ayakları, çorapları kokuyor?
> Neden gelen personellerin üniformaları yok?
> Benden neden yaklaşık 2 senedir yan oda hizmeti için faturaya ek para almanıza rağmen, özellikle son 2 çağırmamdaki servis elemanlarınız halen yan oda hizmetini başlatamadı?
> Neden başlatamadığınız hizmet için haksız kazanç alıyorsunuz?
> Neden bu alınan paralar için devletimize gelir kaybı yaşatıyorsunuz? Yazar kasa fişi veya fatura neden verilmiyor?
> Neden ben size Yan Oda için aldığınız paranın karşılığında para ödüyorum ve siz bunu düzeltmediğiniz servis için benden sürekli sürekli sürekli haksız yere para alıyorsunuz? Gelen servis elemanlarınıza bunu söylediğim zaman da aaaaabi, ben çalışanım şu işi yaptım parası xxx deyip ödemesini alıyor, şikayetinizi iletin diyor!
Bu ne problemdir. Ne biçim hizmet anlayışıdır! Sizi Maliye ve Tüketici Hakları dahil her yere ihbar edeceğimi bilmenizi istiyorum. Hizmet numaramı merak edecek olursanız: d 0155513** diye ufuk elektronik servisinizden gelen form var elimde. Bu servis formundan bana ulaşabilirsiniz.

Kemal 377 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi13 Kasım

  Sayın K.L , Memnuniyetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Digiturk olarak üyelerimize yüksek kalitede ve beklentileri doğrultusunda en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımız sürekli devam edecektir. Sizlerden gelen her türlü geri bildirimin bizim için çok değerli olduğunu bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Digiturk Temsilcisi13 Kasım

  Sayın K.L..’a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayıtlardaki e-mail adresine 7/24, [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 473 73 73 No’lu Müşteri Hizmetleri iletişim kanallarımızdan bize ulaşabileceğine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Kemal13 Kasım

  Farklı adreslerde de sorunlarımızı çözen Serdal Çiftçi ( Kurumsal iş telefonu 0 541 473 73 12 ) isimli teknik servis çalışanı arkadaşımız, bir kez daha hünerini gösterdi. Tecrübesi ve Ultra müşteri psikolojisi yaklaşımı için kendisine teşekkür ederiz. Digiturk ve Ufuk elektronik keşke tüm çalışanlarınız bu arkadaşınız gibi olsa.

 • Kemal12 Kasım

  Digiturk ve ufuk elektronik ekli belgeler!

 • Kemal09 Kasım

  Bana verilen makbuz da sahte demek ki, size numarasını ilk şikayette verdiğim makbuzdan halen şikayet sahibi olan bize ulaşamıyorsanız, Digiturk olarak sorununuz çok büyük demektir! Kayıt dışı işlemleri denetleyecek bir sisteminiz yok demek ki!

 • Kemal09 Kasım

  Üye numarası : 1002941740 / Ana oda ve Yan Oda tv şu an itibari ile hiç yayın göstermiyor. 22:52 de 0 212 473 73 73 çağrı merkezinize de bu rezillikleri izah ettim.

 • Digiturk Temsilcisi08 Kasım

  Sayın K.L..’a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayıtlardaki e-mail adresine 7/24, [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 473 73 73 No’lu Müşteri Hizmetleri iletişim kanallarımızdan bize ulaşabileceğine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Digiturk Temsilcisi07 Kasım

  Sayın K.L, İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır.En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla. DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler