26 Kasım 2013

Digiturk Habersiz Sinema Paketi Eklenip Üyelik Ücretimi Yükseltmiş!

Standart bir Digiturk üyesiydim aylık 12.99 öderken beni arayıp hiçbir ücret ödemeden Digiplus'a geçmemi isteyip istemediğimi sordular bende eğer ücrette değişiklik olmayacaksa kabul edeceğimi söyledim. Fakat geldiklerinde ekstradan 20 TL kutu ücreti istediler ve belli bir süre geçtikten sonra da aylık üyeliğime sinema paketi de ekleyip üyeliğimi 50 TL'ye çıkartmışlar.

Bunu aylar sonra otomatik ödemedeki ayrıntıda öğrenip aradığımda iptal etmememi bunun için bana 12.99 TL'den devam etmemi söyleyip hatta 20 liraya tuttuğum takımın maçlarını 16 ay boyunca izleyebileceğimi ilettiler. Bende tamam dedim daha sonra arayıp 38 lira olduğunu ve kapatırsam 125 lira vermem gerektiğini söylediler.

Fetih 34 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sayın F.S ile 29.11. 2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Fetih29 Kasım 2013

    Verien bilgiler her seferinde farklı paket taahütleriyle beni vazgeçirmek adına yapılmıştır her seferinde arayanlar farklı şeyler söylemişlerdir digiturk son aramada yaptığım görüşmedede arayan kişinin kendi insiyatifinde çok uygun bir paket önerilerek önceki görüştüğüm müşteri hizmetleri yetkilileriyle ters düşen görüşmeler yaparak tekrar vazgeçirilmek istendim ama digiturkten öyle soğuttularki illallah aşamasına geldim.

  • Digiturk Temsilcisi28 Kasım 2013

    Sayın F.S ile 28.11. 2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön