01 Şubat 2014 #2269335

Digiturk Habersiz Paket Üyeliği Yaptı

2 yılı aşkın süredir üyesi olduğum Digiturk, bir ara bana 1,5 aylık ücretsiz Sinema Paketi vermiş. Ben tek bir film bile izlemedim. Daha sonra da beni film Paketi üyesi yapmış. Aylık 14 TL film paketi üyelik ücreti ödemekteymişim. Bugün Digiturk faturamın neden eskiye nazaran kabarık olduğunu anlamak için telefon ettiğimde öğrendim tüm bunları.


O zaman Sinema Paketimi iptal edin dediğimdeyse ücretsiz kullanmış olduğum bir süre olduğunu söylediler ve paket iptali durumunda taahhüt ücreti olarak 55 TL ek ücret ödemem gerektiğini söylediler. Hiçbir şeyi taahhüt etmediğimi belirttiğimde ise bir sürü ıvır zıvırla beni oyaladılar şikayetçiyim. Bugüne kadar ödediğim 14 TL'leri de istiyorum.

Asil 127 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi19 Mart 2014

  Sayın A.A.K.ile 18.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Asil17 Mart 2014

  Bana paketi 1 yıl boyunca 5 TL'ye düşürmeyi teklif ettiniz, kabul ettim ve gelen fatura 73 TL. Bir de yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliğim hakkında bilgi verilmişmiş. Sanki ben DIGITURK üyeliğim hakkında bilgi sahibi değilim. Asıl size anlaşmaya riayet hakkında ders verilmeli.

 • Asil17 Mart 2014

  Bana çözüm olarak paketimi 5 TL ye düşürmeyi teklif ettiler. Kabul ettim. Gelen fatura 73 TL. Çözümlensin diye uymayacakları bir anlaşma sundular. Yazık.

 • Digiturk Temsilcisi01 Şubat 2014

  Sayın A.A.K.ile 01.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön