09 Eylül 2015

Digiturk Gönderilmeyen Faturalar!

Heybeliada/Adalar adresinde bulunan iki adet üyeliğimin faturaları tarafıma gönderilmiyor. Konuyu defalarca ilettiğim müşteri hizmetleri yetkilileri, faturaları e-posta olarak gönderebileceklerini söyleseler de, gönderdikleri E-posta mesajlarında bulunan sözde faturanın üzerinde 'E-Fatura değildir, geçersizdir' yazıyor. Bu sebepten muhasebeselleştirilemiyor. Her aradığım seferde problemin çözüldüğünü, faturaları posta ile gönderdiklerini söyleseler de, herhangi bir şikayet takip numarası verilmiyor, konunun üst yönetime iletildiği söyleniyor. Daha da kötüsü, muhtemelen hiç şikayet kaydı açılmadığı, müşteriyi geçiştirmek için cevap verildiği için, her aramada konuyu tekrar anlatmak gerekiyor.

Koray 70 Okunma

Cevaplar

  • Koray03 Ekim 2015

    Tarafıma, telefon numaram veya e-posta mesajım üzerinden bir geri dönüş yapılmamıştır. Firmanın cevabı otomatik ve yanıltıcı bir mesajdır.

  • Digiturk Temsilcisi18 Eylül 2015

    Sayın K. I. ' ya irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön