Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

Digiturk Firması İnsanları Yanıltıyor

768görüntüleme
Adem
Adem 24 Kasım 2020 16:21

Türk Telekom'dan arıyoruz diyerek arandım Taahhüdünüz bitti yenilenmesi gerekiyor dediler. Türk Telekom ® ile ortak kampanyamız var diyerek bu kampanya ile Aylık 76 TL'ye taahhüdü yenileyeceklerini söylediler. 57 TL internet faturası 19 TL Digiturk Türk faturası olmak üzere toplam 76 TL fatura gelecek denilerek 2 yıl taahhüt yapıldı. Sadece Türk Telekom taahüdümü yenilersem yine 76 TL ödeyeceğimi veya Digiturk ile birlikte taahhüt yaparsam yine 76 TL ödeyeceğim söylendi. Güvenilir bir firma olduğunu düşünerek kabul ettik taahhüt yaptık sözleşme imzaladık. Fakat taahhüdüm bittiği için 2 ay Türk Telekom faturalarım yüksek gelince Türk Telekom'u aradım. Taahhüt yenilemesi yapılmadığı için faturalarımın yüksek geldiği söylendi ve Digiturk ile ortak kampanyalarının olmadığı söylendi. Hem yüksek fatura ödeyerek, hem de 2 yıl Digiturk aboneliği yapmış olduğum için zarar uğradım. Zararımın giderilmesini istiyorum. Kısacası Digiturk güvenilmez bir firmaymış.

Digiturk Logo
Digiturk24 Kasım 2020 16:21

Merhaba Adem K., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk24 Kasım 2020 17:49

Sayın Adem K., Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Müşteri Hizmetleri alanından bırakmış olduğunuz 93900308 No’lu şikayet istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum

3 Yorum

Adem
Adem25 Kasım 2020 14:45
 

Digiturk tarafından herhangi bir geri dönüş olmadı

 2
Serdar
Serdar26 Kasım 2020 14:29
 

Beni de aynı şekilde aradılar TTNET süreniz bitmiş yüksek fatura gelecek bu yüzden Digiturk ile anlaşma yaptık dediler savcıkta görevliyim yoğun olduğum için öğle arası arayın dedim buna rağmen öğle arası yine aradılar hiç korkuları yok maalesef pes.

 2
Özgür
Özgür13 Aralık 2020 17:04
 

Aynı şekilde ben de mağdur edildim. Türk Telekom firmasından aradıklarını internet hizmetinin taahhüdünün biteceğini söyleyip kampanya dahilinde Digiturk paketi hediye edileceğini belirttiler. Yanıltma olduğu ortaya çıktı, yasal yollara başvuracağım.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler