27 Mayıs 2015 #3260281

Digiturk Fazla Fatura

Evde 2 adet Digiturk kutumuz var. Biri eşimin diğeri benim üzerine kayıtlı. Otomatik ödeme ile ödemeleri yaptığım için geçenlerde fark ettim 2 kutuyuda en küçük paket olarak aldığımız halde birinin faturası 19,99 diğeri 31.99 gibi bir rakam. Müşteri hizmetleri ile konuştuğumda kendilerinden gelen bir hatadan böyle olduğunu kabul ettiler (sinema kanalı paketi fiyatı eklemişler ve bizim haberimiz yok) ama sadece 5 dönemlik kısımı bana öderlermiş (oda faturamdan biraz biraz düşerek). Diğer kısmını katiyen ödemezlermiş. Ancak hukuki yolla alırmışım böyle saçmalık olur mu?

Aysun 112 Okunma

Cevaplar

  • Aysun28 Mayıs 2015

    Yahu dalgamı geçiyorsunuz. Ne bilgisi verdiniz. Hatanızı kabul edip bunu tazmin edemeyeceğinizi söylediniz. Konuştuğum yetkiliyede konuşmamızı kayıt altına aldığınızı ve kesinlikle iyi saklamanız gerektiğini söyledim. çünkü mahkemede lazım olacak. Kendi satış elemanının fazla satış göstermek için müşterilere kafadan paket satıyor ve cezasını o değil ben çekiyorum maddi olarak olacak şey değil.

  • Digiturk Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Sayın A.D. ile 27.05.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön